Z Yubii Home Twój
dom jest inteligentny,
a życie staje się lepsze.

Yubii Home to serce Twojego inteligentnego domu, które troszczy się o komfort i bezpieczeństwo całej Twojej rodziny.

Inteligentna centrala zarządza i komunikuje się ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami - odbiera dane z czujników, przetwarza je i daje sygnał do wykonania odpowiednich działań.

Zielony Spraw, by Twój dom był bardziej eko

Yubii Home minimalizuje negatywny wpływ na środowisko Twego inteligentnego domu. Dzięki kontroli ogrzewaniai oświetlenia oraz monitorowaniu zużycia energii elektrycznej możesz ograniczyć zużycie energii i obniżyć rachunki za ogrzewanie. Małe codzienne gesty w Twoim domu mogą mieć duże znaczenie dla środowiska.

Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie
Oświetlenie

Światło podąża za Tobą

Dzięki innowacyjnym czujnikom ruchu, nie musisz ciągle pamiętać
o włączaniu i wyłączaniu świateł w całym domu.

Ochrona

Chroń Twój dom i bliskich

Szeroka gama czujników tlenku węgla, dymu, wody, otwarcia drzwi/okien i kamery mogą skutecznie, nieustannie chronić Twój dom oraz bliskie Ci osoby przed niebezpieczeństwem, nawet tym niewidocznym.

Ogrzewanie

Komfort i kontrola w każdym pomieszczeniu

Dom zawsze powinien być ciepły i przytulny! Dzięki inteligentnym głowicom, termostatom czy gniazdkom, Yubii Home zapewni odpowiedni komfort i kontrolę każdego pomieszczenia, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Automatyka bram i drzwi
Automatyka bram i drzwi

Wymarzony powrót do domu

Chcesz, żeby wracając do domu witała Cię otwarta brama garażowa? Chcesz mieć możliwość sprawdzenia, czy na pewno jest zamknięta, gdy jesteś poza domem? Yubii Home bezproblemowo łączy się i współpracuje z automatycznymi bramami wjazdowymi i garażowymi, które mogą z łatwością zostać bohaterami Twoich smart scenariuszy!

Automatyka rolet i zasłon

Wykorzystaj jak najlepiej naturalne światło

Myślisz o zautomatyzowaniu rolet, żaluzji, markiz i pergoli? Możesz to zrobić i łatwo połączyć je z ekosystemem Yubii. Zarządzaj inteligentnie naturalnym światłem, zwiększając wydajność energetyczną Twojego domu.

Urządzenia elektryczne

Inteligentne zarządzanie elektrycznymi sprzętami

Dzięki inteligentnym gniazdkom i włącznikom połączonym z Twoimi urządzeniami elektrycznymi, takimi jak zmywarka, pralka czy piekarnik, Yubii Home będzie mógł je włączać i wyłączać, zgodnie z Twoimi potrzebami, monitorować, mierzyć zużycie energii i chronić dom przed przepięciami.

Integracje

‘Wszystko w jednym’ - Jeden ekosystem - nieskończone możliwości.

Yubii Home to centrala, która łączy rozwiązania Nice, FIBARO i elero. Co więcej - jest otwarta na integrację z urządzeniami innych marek - dzięki wsparciu kamery IP, swoim pięciu plug-in’om oraz protokołom zgodności Z-Wave i WiFi.

Nice FIBARO elero
Uzupełnij i rozwiń/rozbuduj możliwości Twojego inteligentnego domu

Korzystasz już z rozwiązań inteligentnego domu?

Nie przejmuj się, nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na nowe instalacje...wystarczy, że uzupełnisz swój obecny ekosystem o Yubii Home. Możesz mieć inteligentne bramy wjazdowe i garażowe, rolety, żaluzje, systemy dźwiękowe i inne.

Automatyka i czujniki Nice, elero oraz FIBARO działają z Yubii Home – nawet te, które już są zainstalowane. Nie przejmuj się, jeśli posiadasz inteligentne produkty innych marek – najprawdopodobniej również będą działać z Yubii Home!

Skontaktuj się z nami – nasz ekspert sprawdzi Twój obecny system, możliwość połączenia z Yubii i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu.

Wypełnij formularz!

Sterowanie

Wystarczy jeden przycisk, gest czy słowo

Inteligentny dom to przede wszystkim zwiększenie komfortu i uproszczenie codziennych czynności. Automatyczne scenariusze, zarządzanie głosem, czy zdalne sterowanie wszystkimi urządzeniami z aplikacji ułatwią Ci codzienne obowiązki. Możesz zarządzać Twoim inteligentnym domem w preferowany sposób.

Aplikacja mobilna
App
Aplikacja mobilna

Kontroluj dom
z aplikacją Yubii

Zarządzaj domem gdziekolwiek jesteś, za pomocą smartfona czy tabletu! Dzięki aplikacji Yubii masz stały kontakt z Twoim domem i możesz nim sterować z dowolnego miejsca na ziemi.

Zarządzanie głosem

Kontroluj dom
poleceniami głosowymi

Tylko kilka słów do jednego z najbardziej popularnych asystentów głosowych: Amazon Alexa, Google Assistant, Siri, inteligentnego zegarka czy samochodu - wystarczy, by mieć cały dom pod kontrolą.

Alexa Google Siri
Zarządzanie głosem
Zdalne sterowanie
Zdalne sterowanie

Kontroluj dom
prostym gestem!

Nie musisz zmieniać swoich przyzwyczajeń, możesz nadal korzystać z ulubionych pilotów do sterowania Twoim domem w prosty i bezpieczny sposób: jednym kliknięciem.

 • Zdalne sterowanie
 • Zdalne sterowanie
 • Zdalne sterowanie
 • Zdalne sterowanie
 • Zdalne sterowanie
 • Zdalne sterowanie
 • Zdalne sterowanie
 • Zdalne sterowanie

Pobierz

 • Karta produktu Pobierz
 • Instrukcja obsługi
  dostępny w: EN IT FR ES DE PL PT RU
  Pobierz
 • Deklaracja Zgodności Pobierz

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Szukasz sprzedawcy? Potrzebujesz pomocy w stworzeniu ekosystemu dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci stworzyć inteligentny dom z Yubii Home!

Niniejszym wyrażam zgodę, zaznaczając odpowiednie pole poniżej, na przetwarzanie przez NICE S.p.A. moich danych kontaktowych (imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu i adresu e-mail) do celów komunikacji marketingowej i reklamowej, promocyjnych inicjatyw sprzedażowych prowadzonych zarówno przy użyciu zautomatyzowanych metod kontaktu (e-mail, wiadomości tekstowe i inne narzędzia do masowego przesyłania wiadomości), jak i tradycyjnych metod kontaktu (na przykład rozmowy telefoniczne z operatorem) lub badań rynku i badań statystycznych.

Zgoda jest opcjonalna:strong> mogę w dowolnym momencie wycofać swoją deklarację zgody na przyszłe komunikaty marketingowe NICE S.p.A., wysyłając wiadomość e-mail na adres legal@niceforyou.com. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych.